Пінополіуретан (ППУ) - ізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності, в якому тільки 3% від обсягу ППУ складаються з твердого матеріалу, що є каркасом з ребер і стінок, решта 97% складають закриті пори, заповнені ізоляційними газами і повітрям, які є поганим провідником тепла.
Пінополіуретан (ППУ) - це двокомпонентна суміш складається з:
• Поліольних компонентів (компонента «А»), що містить поліоли, каталізатори, стабілізатори, спінювач і антипірени
• Ізоціонатного компонента (компонента «Б»).
В результаті синтезу компонента А і компонента Б (обидві речовини є похідними нафти) отримують пінополіуретан, а за рахунок зміни рецептури та режимів переробки вдається отримати великий асортимент кінцевих продуктів - від м'яких еластичних матеріалів до жорстких і твердих, з різними густиною і фізико-механічними параметрами.

Пінополіуретан (ППУ) - має високий ступінь зчеплення з різними будівельними матеріалами такими як: цегла, метал, деревина, штукатурка, бетон, плівки і т.п.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал, стійкий до кислотних і лужних середовищ, не схильний до гниття, цвілі і дії гризунів та комах, не впливає на фізіологію людини, що підтверджують сертифікати видані державними органами по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.
Пінополіуретан (ППУ)- або поліуретанова піна - теплоізоляційний матеріал, який дозволяє покривати поверхні будь-якої складності і форми, повторюючи в точності конструкції і отримуючи покриття без єдиного стику з високим ступенем вологостійкості, додатковво забезпечуючи хороший рівень гідроізоляції та шумопоглинання, перешкоджаючи при цьому утворенню корозії.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал з гарантованим терміном служби від 25 років.
В даний час розрізняють наступні види пінополіуретанів: жорсткий, еластичний і інтегральний. Головними споживачами еластичних ППУ - є звичайно ж меблева промисловість і машинобудування; жорстких ППУ систем - будівництво, холодильна техніка, кораблебудування.
Сфери застосування Пінополіуретану...

Пінополіуретан та компоненти ППУ.

Пінополіуретан - компоненти ППУ.

Пінополіуретан - компоненти ППУ.

Uncategorised

Пінополіуретан та компоненти ППУ.

 • Автор: Super User
 • Категория: Uncategorised
 • Просмотров: 2086

ppu1k2

 Пінополіуретан (ППУ) - ізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності, в якому тільки 3% від обсягу  ППУ складаються з твердого матеріалу, що є каркасом з ребер і стінок, решта 97% складають закриті пори, заповнені ізоляційними газами і повітрям, які є поганим провідником тепла.
                                              Пінополіуретан (ППУ) - це двокомпонентна суміш складається з:
• Поліольних компонентів (компонента «А»), що містить поліоли, каталізатори, стабілізатори, спінювач і антипірени
• Ізоціонатного компонента (компонента «Б»).
В результаті синтезу компонента А і компонента Б (обидві речовини є похідними нафти) отримують пінополіуретан, а за рахунок зміни рецептури та режимів переробки вдається отримати великий асортимент кінцевих продуктів - від м'яких еластичних матеріалів до жорстких і твердих, з різними густиною і фізико-механічними параметрами.
   Пінополіуретан (ППУ) - має високий ступінь зчеплення з різними будівельними матеріалами такими як: цегла, метал, деревина, штукатурка, бетон, плівки і т.п. Пінополіуретан (ППУ) - матеріал, стійкий до кислотних і лужних середовищ, не схильний до гниття, цвілі і дії гризунів та комах, не впливає на фізіологію людини, що підтверджують сертифікати видані державними органами по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.
    Пінополіуретан (ППУ)- або поліуретанова піна - теплоізоляційний матеріал, який дозволяє покривати поверхні будь-якої складності і форми, повторюючи в точності конструкції і отримуючи покриття без єдиного стику з високим ступенем вологостійкості, додатковво забезпечуючи хороший рівень гідроізоляції та шумопоглинання, перешкоджаючи при цьому утворенню корозії.
    Пінополіуретан (ППУ) - матеріал з гарантованим терміном служби від 25 років.
В даний час розрізняють наступні види пінополіуретанів: жорсткий, еластичний і інтегральний. Головними споживачами еластичних ППУ - є звичайно ж меблева промисловість і машинобудування; жорстких ППУ систем - будівництво, холодильна техніка, кораблебудування.
                                                               Сфери застосування Пінополіуретану

banner2

Сфера використання пінополіуретану дуже і дуже широка, і охопити всі напрямки в рамках однієї статті не вдасться. Але постараємося розібрати основні з них, де пінополіуретан отримав широке поширення і зустрічається кожному з нас практично повсякденно. Хоча ми і не замислюємося про це - але без полімерів і поліуретану зокрема наше повсякденне життя дуже сильно б змінилася. Отже, пінополіуретан використовується:
• У автомобільній промисловості в якості наповнювача автокрісел і шумоізоляції салону транспортних засобів;
• У меблевій та легкій промисловості в основному використовуються так звані м'які пенополіурітани у вигляді наповнювача і матеріалу прокладки м'яких меблів, подушок, матраців, при формуванні манекенів.  З причини того, що ППУ варіюється по щільності, - це позначається на рівні пружності кінцевих виробів;
• У м'яких дитячих іграшках теж, вельми часто, використовують саме ППУ в якості наповнювача - це легко пояснюється тим що даний матеріал повністю екологічно і біологічно нейтральний;
• У взуттєвій промисловості, для супінаторів та інших елементів взуття;
• В якості холодо-ізолятора в побутових, а так само торгових холодильниках, великих холодильних камерах і в транспортній холодильній техніці;
• В якості теплоізолятора в магістральних трубопроводах, а також ізоляції низькотемпературних трубопроводів хімічної промисловості;
• При будівництві швидко-монтованих промислових, та цивільних конструкцій (у складі сендвіч панелей);
• Ну і звичайно ж, однією з обширних сфер використання ППУ є застосування його в якості теплоізоляції, акустичної та гідроізоляції при будівництві, капітальному ремонті житлових будинків, складів, ангарів, приватних заміських будинків, виробничих цехів, гаражів та інших будівель. 
                                                      Статистичні дані застосування Пінополіуретану ППУ
Дослідження показали, що Пінополіуретан (ППУ) більш універсальний в застосуванні, ніж ПВХ, пінополістирол або мінеральні вати. Наприклад, у США використання пінополіуретану в якості утеплювача даху, покрівлі почали використовувати з початку 70-х років минулого сторіччя, а в даний час частка ППУ на ринку теплоізоляції промислових і адміністративних будівель більш ніж значна. Споживання жорстких ППУ в 1975 р. в США склало 163 тис. тонн з них на цілі будівництва 55%, виробництво холодильнихь камер і приладів - 20%, решта розподілилася в транспорті, ракетній і космічній техніці та інших галузях промисловості.
ПРИКЛАД:
Покрівля 2-го за величиною в світі стадіону з куполоподібним дахом (185 000 м2) в Луїзіані (США) була побудована із застосуванням технології напилення ППУ в 1974 році. В 1989году проведена заміна верхнього захисного шару, після чого покрівля продовжує нести свою службу, не маючи жодного протікання.
Застосування ППУ дозволяє збільшити корисний об'єм виробів, будівель і споруд за рахунок зменшення в 2-2,5 рази товщиниporivninia теплоізоляції в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами. 
Де застосовувати?
• Для утеплення веранд, горищ, стін і дахів заміських будинків і дач;
• Балконів, лоджій, металевих ангарів, контейнерів, гаражів і торгових павільйонів;
• При виготовленні і ремонті яхт, катерів, трейлерів і рефрижераторів;
• В якості герметизуючої піни;
• Для зазорів, тріщин, порожнин і стиків у всіх будівельних застосуваннях;
• По периметру вікон і дверей, по стику стін і перекриттів;
• Для ізоляції та герметизації каналів, з'єднань.
Пінополіуретани відрізняються високими технологічними можливостями, стійкістю до корозії, впливу хімічних середовищ, радіації, атмосферних факторів. Вони мають високі теплоізоляційні властивості, високу міцність, широкий інтервал робочих температур, малу водопроникність і паропроникність.
Геометричні розміри комірок і властивості газу, який їх заповнює, впливають на теплоізоляційні характеристики пінополіуретанів. У закритокомірчастих пінополіуретанів високі теплоізоляційні характеристики. Пінополіуретан, спінений фреоном, має низький коефіцієнт теплопровідності, який збільшується протягом 30 років експлуатації. Відбувається це внаслідок поступової дифузії фреону.
Структура комірок впливає і на механічні властивості пінополіуретану.
Пінополіуретан, як і інші матеріали, має теплостійкість - здатність витримувати підвищену температуру, і морозостійкість - здатність витримувати знижену температуру. Діапазоном робочих температур є інтервал між цими двома характеристиками.
При необхідності діапазоном робочих температур пінополіуретану можна варіювати. Якщо додати модифікований поліізоціонат, то теплостійкість жорстких і еластичних пінополіуретанів підвищиться до 320 ° С і при цьому збережеться 45-65% початкової міцності.
Для теплової ізоляції використовують теплостійкі пінополіуретани щільністю 30-650кг /м².
slider6
 Від розміру та напрямків комірок, залежить міцність пінополіуретану, який використовується в конструкціях, що працюють при низьких температурах. Міцність жорстких пінополіуретанів знижується при зменшенні температури -160 ° С, а міцність еластичних навпаки збільшується. Деякі види еластичного пінополіуретану міцніші при температурі 30 ° С, ніж при температурі 25 ° С, а максимально міцні при температурі 53 ° С. При такій температурі еластичний пінополіуретан поводиться як жорсткий.
   Деякі види пінополіуретану працюють при температурі +160° до 200 ° С. Температурний коефіцієнт лінійного розширення твердих і еластичних пінополіуретанів вищий, ніж у металів. Для того щоб запобігти виникненню температурних напружень і компенсувати різницю температур, в конструкції, виготовлені із застосуванням жорстких пінополіуретанів додають шви з еластичних пінополіуретанів. Таким чином, при зниженій температурі еластичний пінополіуретан в шві буде поступово розширюватися, заповнюючи отвір.
   Пінополіуретани використовуються в якості амортизаційного матеріалу в авіаційній і радіоелектронній промисловості.
   У всьому світі визнано полімером № 1 і відноситься до класу газонаповнених пластмас. Він на 96% має закрито-пористу структуру, що забезпечує низькі показники волого-поглинання (водо-поглинання матеріалу з поверхневою плівкою при вологості 98% за 24 години - 0,04% або 2г/м2).
Напилення ППУ проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання для пінополіуретану високого тиску. Бригада з 3-х чоловік в день виконує до 500м2.
 Вимоги до поверхні, що утеплюється полягають в наступному: поверхня повинна бути сухою, чистою, не замасляною, без слідів активної корозії і обов'язково теплою (температура не нижче + 10 град. За Цельсієм).
Зовні робота виглядає, як процес фарбування за допомогою пульверизатора і дозволяє наносити ППУ - теплоізоляцію на поверхні будь-якої складності і конфігурації.
Для напилення використовуються двокомпонентні пінополіуретанові системи (компоненти: ізоціонат і поліол). Безпосередньо після змішування компонентів на виході з установки, починається хімічна реакція. У результаті реакції суміш спінюється і твердне протягом декількох секунд, утворюючи синтетичний матеріал - ППУ.
 Сам процес безперервного напилення приводить до утворення безшовного (немає температурних містків) ізолюючого водонепроникного покриття будь-якої товщини (виходячи з технічних вимог), що забезпечує тепловий захист. Готове покриття не можна використовувати повторно, що робить його марним для розкрадачів.
Для додаткового захисту поверхні поліуретанових покриттів від дії сонячної радіації та УФ проміння, використовується ряд фарбувальних або облицювальних матеріалів, що широко застосовуються в будівництві.
В основному теплоізоляційні матеріали на 85-90% складаються з повітря, тому набагато зручніше і вигідніше виготовляти утеплювачі на місці будівництва. Це призводить до зниження транспортних витрат, тому що витратні матеріали поставляються на об'єкт в рідкому вигляді.
   Завдяки високій швидкості виробничого процесу, відпадає необхідність в трудомісткому процесі побудови допоміжних риштувань.
Роботи виконуються за допомогою високотехнологічного обладнання високого тиску за короткий час з гарантією 25 і більше років.
Технологічність, економічна доцільність і зручність - очевидні.

Наші контакти

 • Автор: Super User
 • Категория: Uncategorised
 • Просмотров: 23930

ТОВ "Медіа-Пласт Україна"

ексклюзивний представник Purinova Sp. z o.o. в Україні

ТЕЛЕФОНИ
+38 (066) 403-50-50
+38 (068) 423-50-50
т/ф +38 (03736) 44-490
АДРЕСА
вул.Першотравнева, 28-А, смт.Лужани,
Чернівецька обл., Україна, 59342

 

 

Компоненти Пінополіуретану

 • Автор: Super User
 • Категория: Uncategorised
 • Просмотров: 2441

Пінополіуретан компоненти ППУ
Основою для отримання пінополіуретану є рідкі складові (поліоли і поліізоціанати) різного ступеня в'язкості, при prodam ppu izocianat poliol 9e24 1449133338976422 1 bigзмішуванні яких в необхідному співвідношенні відбувається хімічна реакція синтезу полімеру з одночасним його спінюванням і затвердінням.

Поліольний компонент - суміш простих і складних поліефірів, амінних каталізаторів, стабілізаторів, антипірену, води або фреону, в якості хімічного спінювання.
Упаковка: металеві 200 л. бочки.
Умови зберігання: компонент «А» зберігають в критих сухих складських приміщеннях в герметично закритій тарі при рекомендованій температурі не вище +30°С.
Гарантійний термін зберігання:
9 місяців.
Транспортування: всіма видами транспорту, не є небезпечним вантажем.

Поліізоціанат (ізоціанати) - темно-коричнева рідина. Використовується як компонент «Б» в заливних і напилюваних системах для виготовлення жорсткого термоізоляційного пінополіуретану.
Рекомендації по зберіганню: компонент чутливий до вологи. Температура зберігання
Поліізоціанату повинна становити від +20 до +35°С. Максимальний термін зберігання поліізоціанату становить 9-12 місяців.

Упаковка: Металеві бочки 230 кг поліол та 250 кг ізоціанат нетто
Виробник:
PURINOVA - Польща
Транспортування: всіма видами транспорту, не є небезпечним вантажем.

Жорсткі напилюванні ППУ системи (поліоли і ізоціанати)

Системи для напилення жорстких ППУ все частіше використовуються як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції старих. Пінополіуретан, нанесений за допомогою дозатора високого тиску і спеціального пістолета у кілька шарів забезпечує надійний тепловий захист будь-яких конструкцій чи поверхні, а крім того, і безшовну гідроізоляцію від випадаючих опадів для всіх видів покрівель, фундаментів.

Використання даного теплоізоляційного матеріалу дозволяє в найкоротші терміни здійснити теплоізоляцію житлових, teplo dahвиробничих, промислових та сільськогосподарських будівель, комплексів для обробки та зберігання овочів, фруктів інших продуктів, що потребують точної температури зберігання. Для зниження механічних навантажень на стелі, стінах і підлогах використовують економічніші системи ППУ зі зниженою щільністю. Системи з підвищеними механічними властивостями знайшли застосування даного матеріалу в умовах підвищеного навантаження — гідроізоляції плоских дахів, фундаментів, резервуарів та штучних водойм, паркувальних майданчиків.

 

Заливні ППУ—системи для виробництва формованих виробів

Процес отримання пінополіуретану методом лиття являє собою змішування вихідних компонентів (поліолів та ізоціанату) у спеціальних машинах низького або високого тиску, з подальшою заливкою отриманої суміші у форму-матрицю або міжстінну порожнину сендвіч-конструкцій.

В даний час завдяки цьому методу переробки ППУ матеріал знайшов широке застосування при будівництві елементів фасаду або покрівлі холодильних камер, складів, виробничих приміщень, а також при виробництві контейнерів та ізоляції великих транспортних засобів, ізоляції водонагрівачів, резервуарів, трубопроводів з температурою теплоносія до 159°С , з терміном експлуатації від 30 років.

Як правильно вибрати пінополіуретанові компоненти?

При виборі пінополіуретанових компонентів необхідно звернути увагу на наступні показники пінополіуретану:

1. Час старту або час початку хімічної реакції пінополіуретану:
Це показник початку реакції, як правило, вимірюється в секундах, і відраховується з моменту початку змішування поліольного компонента з ізоціанатом. Визначають такі часові показники:
Час старту - час початку хімічної реакції після змішування поліолів та ізоціанату, з подальшим підйомом піни.
Час гелеутворення - час, коли піна починає полімеризуватися.
Визначити цей параметр можливо по утворенні тонкої нитки полімеру після дотику до нового матеріалу.
Час підйому - час коли отримана піна досягає найбільшого обсягу, або максимальної висоти.

2. Щільність
Щільність є одним з основних методів класифікації піни. Щільність виражається як вага на одиницю об'єму, тому в більшості випадків це кг/м3. В цілому, для отримання оптимального результату при теплоізоляції промислових і житлових будівель більшість пінополіуретанових пін визначаються в діапазоні густин від 28-35 кг/м3, але зустрічаються і більш легкі піни з щільністю від 8 кг/м3, а також піни з щільністю понад 400 кг/м3.
Природно, чим вища щільність, тим вища міцність на стиск кінцевого матеріалу, але і кількість рідких хімічних компонентів потрібно в рази більше порівняно з легкою піною.

3. Теплопровідність
Основним застосуванням жорстких пінополіуретанів ППУ є теплоізоляція. Це пов'язано з тим, що жорсткі пінополіуретани є одними з кращих ізоляційних матеріалів, доступних сьогодні на ринку ізоляції. Тому жорсткі ППУ знайшли широке застосування в будівництві, переробній, меблевій, авіаційній і нафтовій промисловості, а також у медицині.

Характеристика теплопровідності матеріалу визначаються кількістю тепла, що проходить через матеріал товщиною 1 м і площею 1 м2 за годину при різниці температур на двох протилежних поверхнях у 1 °C. Найбільш поширеним позначенням теплопровідності є Вт/мК.

4. Пожежонебезпека
В основі пінополіуретанових матеріалів міститься вуглець і, по суті є горючим матеріалом. Однак при включенні спеціальних добавок антипіренів до складу поліольного компонента (компонент «А»), кінцевий матеріал можна зустріти з різними групами горючості Г2-Г4.

5. Показник - міцність на стиск
Жорсткі пінополіуретани мають відмінні міцнісні властивості при різних густинах, і часто ППУ може бути заміною таких матеріалів, як метал, дерево, або гуми. Як правило, чим вища щільність піни, тим вища міцність на стиск кінцевого пінополіуретану.
Випробування на стиск пінополіуретану проводяться перпендикулярно до утворення піни, а також паралельно зростанню піни.
Еластичні пінополіуретани володіють прекрасними пружними і еластичними властивостями,
поглинанням вібрації і шуму. Здатність поглинати динамічну енергію знайшло застосування цього матеріалу в автомобільній та меблевій промисловості (сидіння, підголовники, амортизатори, матраци тощо).

Це основні галузі застосування Пінполіуретану, насправді ж коло застосування пінополіуретанових систем постійно розширюється, наша компанія у власних лабораторіях, веде нові розробки з покращеними характеристиками, які після запуску у серію проходять постійних контроль якості.

Якість наших ППУ систем – забезпечує довговічність та вдячні відгуки замовників.

Полімочевина

 • Просмотров: 1210

Полімочевина - то еластомер, виведений з реакції продуктів ізоціанату. Вельми міцне і довговічне покриття, яке може бути нанесено практично на будь-яку основу. Зовні полімочевина схожа на щось середнє між пластмасою і гумою. Полімочевина має високу хімічну стійкість до нафтопродуктів, неконцентрованих кислот і лугів, дуже високі показники абразивної стійкості. Наноситься полімочевина методом напилення.

Полімочевина - ПЕРЕВАГИ, ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

Поліурія або полімочевина це еластомірне покриття з високими техніко-експлуатаційними властивостями, що йде на зміну традиційним покриттям. Наносити цей матеріал легше і швидше, він більш економічний і розрахований на довший термін експлуатації. Прекрасна адгезія до будь-яких поверхонь і матеріалів: бетон, метал, геотекстиль, дерево, асфальт, поліуретан, епоксидна смола і т.д.

Області застосування Полімочевини:

Гідроізоляційне захисне покриття для покрівлі дахів, в т.ч. поверх теплоізоляційного шару з пінополіуретану;

 Захист мостів і будь-яких інших металічних, залізобетонних конструкцій, що піддаються систематичному впливу несприятливих погодних умов;

 Облицювання бетонних ємностей, басейнів, відстійних ставків, земляних відстійників, резервуарів, гребель, ровів, тунелів, насипів і т.д.;

Ремонт або заміна існуючих облицьованих гідроізоляційних поверхонь;

Покриття сталевих ємностей (що знаходяться на поверхні або заглиблені у грунт), резервуарів і труб. У силу того, що матеріал біологічно нейтральний і абсолютно нешкідливий, він може застосовуватися навіть в ємностях для зберігання питної води;

 Створення ємностей для зберігання будь-яких токсичних матеріалів, тому що матеріал стійкий до будь хімічних впливів;

Захисне покриття для зовнішніх декоративних елементів, таких як підпірки, водоспади, раковини, статуї, басейни, дорожніпокажчики і т.д.;

Захист підлоги і стін від матеріалів що викликають корозію;

Захист від зносу гірничодобувного обладнання, дробильних установок, кузовів самоскидів і облицювання платформ вантажних автомобілів;

Захист ємностей для охолодженого сольового розчину (на риболовецьких траулерах) і в інших місцях з агресивним середовищем/

Впровадження покриттів полімочевини стало можливим завдяки останнім науковим відкриттям, що дозволили отримати в якості сировини двокомпонентну систему. Новий матеріал відрізняється миттєвим затвердінням і високорозвиненими поперечними міжмолекулярними зв'язками, що не містять розчинників, з 100%-м вмістом твердої фази.

Переваги Полімочевини:

Екологічно безпечний матеріал;

Поліурія повністю вогнебезпечна, оскільки в ній немає розчинників;

Покриття твердне моментально;

Виконує функцію електроізолятора і тим самим запобігає іскроутворенню;

Забезпечує рішення проблем, пов'язаних з корозією, зношуванням і гідроізоляцією;

Володіє високою стійкістю до солей, лугів, ультрафіолетових променів і хімреактивів;

Можливе отримання матеріалів з широкою гамою кольорів;

Необхідна товщина покриття досягається при нанесенні за один раз;

Може наноситися майже при будь-якій температурі навколишнього середовища (до - 40 ° C);

Витримує експлуатаційну температуру від -50 до +180 ° С;

Загальні витрати при застосуванні покриття на основі полімочевини на 20% нижче, ніж при використанні традиційних покриттів;

Економія досягається за рахунок скорочення часу нанесення і за рахунок більш тривалого терміну експлуатації, який в кілька разів перевищує термін експлуатації традиційних покриттів;

Не виділяє токсичних парів або летючих органічних сполук;

Містить 100% твердої фази за вагою й об`ємом.

Система покриття на основі полімочевини була створена для виконання складних вимог, пов'язаних із захистом інженерних споруд проти polimochevina autostradaекстремальних умов експлуатації . Двокомпонентна система полімочевини утворює  міцний гідроізоляційний, антикорозійний довговічний шар (гарантія 25 років), на основі поліефірних смол. Полімочевинні композитні покриття мають високу стійкість до ультрафіолету, стирання, хімічну стійкість, корозійний захист, високу міцність на розрив, чудову гнучкість і піддаються тепловому розширенню. Температура експлуатації полімочевинних покриттів від -50 до +180 С, що дозволяє вирішити багато раніше не вирішуваних завдань в будівництві, промисловості, сільському господарстві.

Всі ці характеристики дозволяють застосовувати полімочевину до експлуатації в найжорсткіших умовах наприклад:

Морські пристані – солена морська вода, що під час хвиль створює навантаження на поверхню кожної пристані;

Підземні резервуари та трубопроводи нафто-газового комплексу, що піддаються впливу корозії;

Стічні каналізаційні канали, відстійники та інші штучні водойми, через їдке кислотне середовище;

Плоскі покрівлі, через великі різниці в перепадах температури

Елеватори зерносховища і всіх решта металічних конструкцій що потребують безшовного довговічного антикорозійного захисту, через корозію яка знищує дороге обладнання та споруди;

Та ще багато інших прикладів де без полімочевини не обійтися.

Полімочевина  - без перебільшення є матеріалом майбутнього, що послідовно освоює нові ринки , напрями і можливості використання, від сільського та дорожнього господарства, до військово-космічної та оборонної галузі, - перспективи на майбутнє нескінченні.Системи ППУ - відкрита комірка

 • Просмотров: 1766

Системи ППУ з відкритими порами.
Пінополіуретан з відкритими порами  застосовується в основному для ізоляції всередині будівлі , структура ППУ менше 90% відкритої пористості. Вана характеризується відмінною паропроникністю 25%, дифузійним опором, так що волога затримується в ізоляційному шарі. Низька щільність продукту забезпечує те, що пінополіуретан не несе навантаження на конструкції будівлі. Ще однією важливою перевагою відкрито-коміркового ППУ є те, що використовується сучасний європейський піноутворювач в даному випадку вода, за допомогою якої термоізоляція екологічна, стабільна та служить тривалий термін, - понад 30 років. Така теплоізоляція непроникна для протягів, пилу та інших забруднюючих речовин, а також зводить до мінімуму шум зовні.

Завдяки своїй низькій теплопровідності (λ = 0,034 Вт / м2К) відкрито-комірковий ППУ є утеплювальним матеріалом з дуже хорошою Daaah mansaтеплоізоляцією , що в епоху пасивного будівництва та екологічної  безпеки є дуже важливим інструментом будівельників для забезпечення найкращих термоізоляційних та акустичних властивостей пасивного дому, а такох швидко і якісно вирішує питання теплоізоляції каркасних будинків та модульних споруд.

Відкрито-комірковим пінополіуретаном можна утепляти, як методом заливки через отвори у пустоти, так і методом напилення, що додатково дозволяє виконання робіт  у важкодоступних місцях та конструкціях будь-якої форми. Створення безшовної, герметичної  ізоляції, що не допускає протягів та містків холоду, є основною вимогою у будівництві, ремонті та різних технологічних спорудах.
Якщо до всіх переваг ще й додати, економію та кріпильних матеріалах, відмінну адгезію до всіх будівельних поверхонь та швидкість виконання утеплювальних робіт, то напевно можна, що системи відкрито-коміркового пінополіуретану дає відмінну альтернативу традиційним методам теплоізоляції.
•    Izopianol 03/10 N
•    Izopianol 03/10 N клас FR
•    Izopianol 03/10 N клас S
•    Izopianol 03/10 N клас Z
Izopianol 03/10 Н
Izopianol 3/10 Н являє собою систему для отримання термічної і акустичної жорсткого пінополіуретану. Це основний і найпопулярніший відкритими порами. Щільність знаходиться в діапазоні від 9 - 14 кг / м3, а теплопровідність є кращим на ринку і є λ = 0,034 - 0,036 Вт / м2К. Це продукт з само згасаючими властивостями, має PZH і європейський сертифікат CE.
застосування:
Термо-акустична ізоляція усередині будівель:img 7
     мансарда
     дах
     стеля
     стіни
Особливості:
     самозгасаючі властивості
     ПЖ і сертифікат CE.
     Лямбда λ = 0,034 - 0,036 Вт / м2К.
Izopianol 03/10 Н клас FR

Izopianol 3/10 Н, клас FR являє собою систему для отримання термічної і акустичної жорсткого пінополіуретану. Щільність знаходиться в діапазоні від 9 - 14 кг / м3 і теплопровідність низька  λ = 0,033 - 0,034 Вт / м2К. Izopianol 03/10 Н, клас FR отримана класифікація займистості випробувань підтвердили клас- E . Ці параметри піни класифікувати його як унікального і високо-якістної продукції, що випускається.
застосування:
Термо-акустична ізоляція усередині будівель:uteplenie mansardy1 b
     мансарда
     дах
     стеля
     стіни
Особливості:
    Клас горючості - E
     Більш низька ціна доступна на українському ринку теплопровідності l = 0,033 - 0,034 Вт / м2К
     Продукт високої якості.
Izopianol 03/10 Н Клас S

Izopianol 3/10 Н клас S  являє собою систему для отримання термічної і акустичної жорсткого пінополіуретану, який був збагачений антипіреном , в результаті чого, що він має більш високу здатність до самозгасання. Щільність знаходиться в діапазоні від 9 - 14 кг / м3, має кращий теплопровідність на ринку Х = 0,034 - 0,036 Вт / м2К. Продукт має ПЖ і європейський сертифікат CE.
застосування:
Термо-акустична ізоляція усередині будівель:
     мансарда
     дах
     стеля
     стіни.

Особливості:
     вищі само згасаючі властивості
     ПЖ і сертифікат CE.
     Лямбда λ = 0,034 - 0,036 Вт / м2К.
Izopianol 03/10 Н Клас Z

Izopianol 3/10 Н, Z Клас піна з відкритими порами, яка  використовується для генерації термо-акустичного  жорсткого пінополіуретану. Продукт характеризується зниженою щільністю в діапазоні від 7 - 12 кг / м3, при збереженні чудових ізолюючих властивостей - коефіцієнт теплопровідності λ = 0,034 - 0,036 Вт / м2К. Унікальною особливістю цього продукту э те,щонемає необхідності для змішування компонентів A перед застосуванням!
застосування:
     Термо-акустична ізоляція усередині будівель:stina mans
     стеля
     стіни.
Особливості:
     знижується щільність 7 - 12 кг / м3.
     немає необхідності для змішування компонентів A перед застосуванням.
     теплопровідність λ = 0,034 - 0,036 Вт / м2К.

Переваги напилення пінополіуретану (ППУ) при утепленні:
• напилений пінополіуретан не має швів, стиків, зазорів, покриття суцільне і безшовне, що значно знижує втрати тепла
• ППУ не потребує додаткових елементів кріплення, які зазвичай виступають містками холоду
• пінополіуретан екологічно чистий і не викликає алергічних реакцій
• термін служби пінополіуретану становить від 25 до 50 років, що значно вище ніж у класичних утеплювачів
• в пінополіуретані не розмножуються грибки і бактерії, його не їдять гризуни
• напилений шар пінополіуретану служить додатковою вібро- та звукоізоляцією
• низький коефіцієнт теплопровідності (0,021 Вт / м * К), значно економить енергію і зменшує затрати на отоплення;
• пінополіуретан напилюється безпосередньо на утеплювану поверхню і не вимагає її підготовки (тільки обеспилювання)
• при напиленні пінополіуретан (ППУ) має високу адгезію (1-2 кг/см2) до всіх будівельних матеріалів
• пінополіуретан не вбирає воду і не пропускає водяної пари - немає потреби у додаткових шарах паробарьєрів та вологозахисту
• ппу напилюється на поверхню будь-якої конфігурації, повторюючи її рельєф
• менша в порівнянні з конкурентами необхідна товщина шару утеплювача дозволяє економити місце
• висока швидкість робіт - метод напилення пінополіуретану (ППУ) дозволяє обробляти до 500 м2 за робочу зміну
• можна напилити матеріал будь-якої щільності від 15 до 500 кг/м3, виходячи їх поставлених завдань
• починаючи з щільності 50 кг/м3 пінополіуретан служить як додатковий гідроізоляційний шар
• пінополіуретан можна не тільки напилювати на відкриті поверхні, його можна заливати у важкодоступні порожнини і зазори.
Напилення та заливання пінополіуретану ППУ з 70 - років широко застосовується в США, Канаді, Європі та країнах Скандинавії, де багато житлових будинків, промислових та сільськогосподарських обєктів, овочесховищ та холодильників, утеплюють саме Пінополіуретаном який служить без втрат своїх властивостей та характеристик до цього часу, що ще раз доводить:
ПІНОПОЛІУРЕТАН (ППУ) - ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ МАЙБУТНЬОГО!

Системи ППУ - закрита комірка

Пінополіуретан із закрито-комірчастою структурою широко використовується, у будівництві промисловості та сільському господарстві. Він використовується не тільки для утеплення, теплоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції, але й для виробництва готових виробів:
- сендвіч-панелей,cokol
- всіх видів оздоблювальних матеріалів,
- для теплоізоляції обігрівального та холодильного обладнання
- для виробництва попередньо ізольованих труб,
- товарів широкого вжитку, дорожнього будівництва, бджолярства, будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів та оснастки для промисловості, - скрізь де потрібен легкий, сучасний, витривалий матеріал.

Залежно від передбачуваного використання, щільність продукту становить від 35 до 300 кг/м3 і структура його комірок на 95% є закритою. Закрито-комірчаста структура ППУ характеризується незначним поглинанням вологи, високою стійкістю до стискування і використовується в широкому діапазоні температур від -80 до +135 С.

У порівнянні з піною з відкритими порами, вона має низьку теплопровідність (λ = 0,019 - 0,022 Вт / м2К) Ідеально підходить для утеплення та гідроізоляції.  Це ефективний матеріал для тепло-, звуко та гідро- ізоляції:
- мансардних, скатних та плоских дахів,
- фундаменту, підлоги та перекриття,
- стін та стелі,
- технологічних резервуарів, та будь-яких металічних конструкцій,
- промислових холодильників,
- овочесховищ та сушильних камер,
- трубопроводів, теплотрас, бойлерів, теплоакумуляторів, котельних,ovochesh
- об'єктів нафто-газового комплексу,
- зерносховищ та тваринницьких приміщень,
- модульних та каркасних споруд,
- сендвіч-панелей, тощо.
Скрізь де необхідна:
          *Економія, 3 операції за одне нанесення: теплоізоляція, гідроізоляція, шумоізоляція
    * безшовність покриття, що дає відсутність містків холоду
    * надійність шару, гарантія 25 років (термін експлуатації понад 50 років)
          * скорочений час виконання робіт
          * відсутність додаткових затрат на привезення та монтаж
          * найменші показники теплопровідності λ = 0,019 - 0,022 Вт / м2К
МИ РЕКОМЕНДУЄМО:
•    Izopianol 03/35 N/03
•    Izopianol 03/35 N/03 клас 08
•    Izopianol 03/35 N/03 клас 39
•    Izopianol 03/35 N/03 клас 600
•    Izopianol 03/35 N/03 клас 77
•    Izopianol 03/35 N/ECO/03
•    Izopianol 05/55 N/03
•    Izopianol 25/35 NE/G
•    Izopianol 25/40 NE/T
Izopianol 03 /35 N / 03

Izopianol 03/35N/03 - пінополіуретан із закритими порами, використовується для виробництва жорсткої піни . Ідеально підходить для напилення на металічні конструкції, листовий метал або бетон. Цей матеріал має кращий коефіцієнт теплопровідності лямбда λ = 0,019 - 0,022 Вт / м2К.
застосування:
Термо-акустична ізоляція всередині і ззовні будинків:dah sklad
     стеля
     стіна
     дах
     мансард
     підвал
     Перекриття
     Гідроізоляції фундаменту, котловану.
Особливості:
     Лямбда λ = 0,019 - 0,022 Вт / м2К
     перевірена якість
     Висока стабільність.
Izopianol 03/35 N / 03 Клас 08

Izopianol 03/35N / 03, клас 08, то поліуретанова структура піни із закритими порами, використовуваний для виробництва жорсткої піни. Спрей  ідеально підходить для розпилення всередині приміщень. Низька теплопровідність лямбда (λ = 0,019- 0,022 Вт / м2К) і низька  щільність готового продукту особливо підходить  для поєднання ціни з якістю.

застосування:

Термо-акустична ізоляція всередині та з зовні будинків:perekruttia

     стеля
     стіна
     дах
     перекриття
     мансард
     підвал
   гідро- ізоляція

Особливості:

     знижується щільність продукту,
     лямбда (λ = 0,019- 0,022 Вт / м2К)
Izopianol 03 /35 N / 03 Клас 39

Izopianol 03 /35N / 03, клас 39, то поліуретанова структура піни із закритими порами, який використовується для виробництва поліуретану жорсткої піни методом напилення. Він має теплопровідність λ = лямбда 0,019- 0,022 Вт / м2К. Продукт володіє підвищеною реакційною здатністю, низькі температури обробки і вийняткову стабільність розмірів,  для розпилення до 40 мм ізоляції в один шар.
застосування:
Теплова ізоляція всередині і зовні будинківpotolok
     стеля
     стіна
     дах
     перекриття
     мансард
     підвал
     гідро-ізоляція
Особливості:
     лямбда (λ = 0,019- 0,022 Вт / м2К)
     винятковий стабільність розмірів,
     Максимальний шар 40 мм.
Izopianol 03/35 N / 03 клас 600

Izopianol 03/35N / 03, клас 600 є пінополіуретан із закритими порами, використовуваний для виробництва жорсткої ізолюючої піна. Він використовується в обприскуванні стель, стін і фундаментів. Він має теплопровідність λ = лямбда 0,019- 0,022 Вт / м2К. Izopianol 03/35 N / 03, клас 600 забезпечує найвищий клас горючості на ринку.

застосування:

Теплова ізоляція всередині і зовні будинківutepl stin perekr

     стеля
     стіна
     перекриття
     дах
     підвал
     гідро- ізоляція

Особливості:

     вищий клас горючості на ринку,
     лямбда (λ = 0,019- 0,022 Вт / м2К)

Izopianol 03/35 N / 03 Клас 77

Izopianol 03/35N / 03, клас 77, то поліуретанова структура піни із закритими порами, використовуваний для виробництва жорсткої ізолюючої піни методом розпилення. Він має теплопровідність λ = лямбда 0,019- 0,022 Вт / м2К.

застосування:
Теплова ізоляція всередині і зовні будинківdahh

     стеля
     стіна
     дах
     перекриття
     мансард
     підвал
     гідро- ізоляція

Особливості:

     лямбда (λ = 0,019- 0,022 Вт / м2К)
Izopianol 03 /35 N / ЕКО / 03

Izopianol 03/35 N / ЕКО / 03 являє собою двокомпонентну систему для виробництва жорсткої поліуретанової піни. Це знизило ПГП.
Izopianol 03/55 N / 03

Izopianol 03/55N  / 03 є пінополіуретан із закритими порами, використовуваний для виробництва жорсткої піни напилюваної. Розроблений в першу чергу для ізоляції на зовнішній стороні будівель. У зв'язку з високою міцністю на стиск, ідеально підходить для ізоляції плоских дахів, підлог і терас. Він має кращий на ринку показник теплопровідності лямбда λ = 0,019- 0,022 Вт / м2К.

застосування:

Термо-акустична ізоляція всередині і зовні будинків:Gidroizol

     стеля
     стіна
     дах
     перекриття
     підвал

Особливості:

     Лямбда λ = 0,019- 0,022 Вт / м2К
     висока стійкість до стиснення.
Izopianol 25/35 NE / G

Izopianol 25/35 NE / G є двокомпонентна система для виробництва жорсткої поліуретанової піни. Він має максимум скорочення викидів летких органічних сполук і є екологічно чистим матеріалом.

Переваги напилення пінополіуретану (ППУ) при утепленні:
• напилений пінополіуретан не має швів, стиків, зазорів, покриття суцільне і безшовне, що значно знижує втрати тепла
• ППУ не потребує додаткових елементів кріплення, які зазвичай виступають містками холоду
• пінополіуретан екологічно чистий і не викликає алергічних реакцій
• термін служби пінополіуретану становить від 25 до 50 років, що значно вище ніж у класичних утеплювачів
• в пінополіуретані не розмножуються грибки і бактерії, його не їдять гризуни
• напилений шар пінополіуретану служить додатковою вібро- та звукоізоляцією
• низький коефіцієнт теплопровідності (0,021 Вт / м * К), значно економить енергію і зменшує затрати на отоплення;
• пінополіуретан напилюється безпосередньо на утеплювану поверхню і не вимагає її підготовки (тільки обеспилювання)
• при напиленні пінополіуретан (ППУ) має високу адгезію (1-2 кг/см2) до всіх будівельних матеріалів
• пінополіуретан не вбирає воду і не пропускає водяної пари - немає потреби у додаткових шарах паробарьєрів та вологозахисту
• ппу напилюється на поверхню будь-якої конфігурації, повторюючи її рельєф
• менша в порівнянні з конкурентами необхідна товщина шару утеплювача дозволяє економити місце
• висока швидкість робіт - метод напилення пінополіуретану (ППУ) дозволяє обробляти до 500 м2 за робочу зміну
• можна напилити матеріал будь-якої щільності від 15 до 500 кг/м3, виходячи їх поставлених завдань
• починаючи з щільності 50 кг/м3 пінополіуретан служить як додатковий гідроізоляційний шар
• пінополіуретан можна не тільки напилювати на відкриті поверхні, його можна заливати у важкодоступні порожнини і зазори.
Напилення та заливання пінополіуретану ППУ з 70 - років широко застосовується в США, Канаді, Європі та країнах Скандинавії, де багато житлових будинків, промислових та сільськогосподарських обєктів, овочесховищ та холодильників, утеплюють саме Пінополіуретаном який служить без втрат своїх властивостей та характеристик до цього часу, що ще раз доводить:
ПІНОПОЛІУРЕТАН (ППУ) - ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ МАЙБУТНЬОГО!

Збереження металічних конструкцій.

 • Автор: Super User
 • Категория: Uncategorised
 • Просмотров: 776

Металеві конструкції, застосовувані при будівництві, повинні бути надійно захищені від впливу навколишнього середовища, в першу чергу, від корозії. Руйнування незахищеного металу

Корозія металу є фізико-хімічною реакцією матеріалу з довкіллям, під впливом якої властивості металу змінюються. Даний процес і призводить до пошкодження металу або корозії. Корозія металу призводить не тільки до безповоротних втрат, а й до передчасного виходу з ладу дорогих і відповідальних виробів і споруд, до порушення технологічних процесів і простоїв обладнання.antikor
Саме тому одне з найважливіших місць у будівництві займає захист металу від корозії.
Як захистити метал від корозії?
Для захисту металевих конструкцій в будівництві традиційно проводять фарбування поверхні емалями і фарбами, полімерними мастиками, безшовними гідроізоляційними комплексами, полімочевиною. Щоб надійно захистити метал від корозії наші фахівці пропонують тільки прогресивні технології та матеріали.

Зачистка поверхні металу. Поверхня металу обробляється абразивоструйними апаратами високого тиску (піскоструй, водоструй), проводиться очищення від бруду, іржі, залишків емалей і фарб, ізоляції. Якість очищення дозволяє видаляти залишки фарби разом з поверхневим шаром зруйнованого металу так, що навіть при 6-ти кратному збільшенні на обробленій поверхні не спостерігається слідів корозії.
В якості захисних покриттів ми пропонуємо своїм клієнтам найновіші розробки в галузі антикорозійного захисту – полімерні та полімочевинні покриття.

Застосовуючи в якості захисного шару поліуретанові, полімочевинні покриття або покриття на основі епоксидних смол, антикорозійна обробка дає можливість багаторазово підвищити ефективність комплексу заходів, щодо захисту металу та металоконструкцій за рахунок високої стійкості до стирання, агресивних середовищ та економії за рахунок більш тривалого терміну між необхідними плановими ремонтами.
Проведення комплексу робіт з антикорозійного захисту металу ємностей для нафтопродуктів.cysterna antikor Ємності нафтопродуктів після комплексу заходів з антикорозійного захисту

Наше підприємство пропонує послуги з: антикорозійного захисту внутрішніх і зовнішніх поверхонь металевих ємностей для зберігання нафти і нафтопродуктів; антикорозійного захисту внутрішніх і зовнішніх поверхонь резервуарів для зберігання і перевезення питної та технічної води; антикорозійного захисту внутрішніх поверхонь ємностей для зберігання кислот і лугів; антикорозійного захисту газових резервуарів і бензоцистерн для автозаправок; антикорозійного захисту внутрішніх поверхонь насосів схильних до ерозійно-корозійного зносу;

 

антикорозійного захисту внутрішніх і зовнішніх поверхонь металевих сховищ для зберігання сільськогосподарської продукції; антикорозійну обробку металевих цистерн, водонапірних башт, очисних споруд; антикорозійний захист металевих конструкцій мостів, естакад, паркінгів.

Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону.

 • Автор: Super User
 • Категория: Uncategorised
 • Просмотров: 977

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших пористих матеріалів, без складнощей пропускає і утримує в собі вологу. Даний факт досить сильно скорочує терміни його експлуатації.gidroizol sporud
Якісна і правильна гідроізоляція бетону забезпечує абсолютний захист від проникнення вологи і природно запобігає появі цвілі і вологості в приміщеннях. Нинішні технології дозволяють ліквідувати різні протікання покрівель, усунути вологу в підвалах, фундаментах, цоколях. Навіть у тих випадках, коли вже існує проблема проникнення вологи через бетон кілька років поспіль: - вихід є, головне, вірно підібрати метод її усунення.
Гідроізоляція бетону дуже часто проводиться неправильно, в результаті чого виникають ускладнення. Помилки, допущені під час гідроізоляції бетону - можуть коштувати дуже дорого. В результаті неякісного виконання робіт виникає капілярна волога, яка може поширитися по всій конструкції - що призведе до її руйнування.
Від якості гідроізоляції бетону залежать поставлені перед нею завдання, яку можуть гарантувати тільки професіонали. Лише вони дотримуються двох головних вимог, під час виконання гідроізоляційних робіт. Перше завдання, яке стоїть перед фахівцями - виявити перелік тих об'єктів, яким необхідна гідроізоляція бетону, і тільки після цього приступають до виконання робіт з ізоляції. При цьому в хід йдуть тільки ті матеріали, в яких вони впевнені на сто відсотків. Тільки таким чином можна домогтися бажаного результату.

Log in

create an account