Обладнання

Обладнання

Обладнання

Обладнання для виробництва Пінополіуретану

Обладнання GAMA - високоякісні системи для утворення пінополіуретану високої якості! Стабільність роботи і надійність параметрів системи є основою якості і високої продуктивності цього обладнання. Purinova Sp. з o.o та ми рекомендуємо використовувати найкраще обладнання, яке забезпечить надійну роботу та високу якість теплоізоляційних покриттів, це: GAMA - Гарраф Maquinaria SA, шановну компанію, що спеціалізується на виробництві обладнання для нанесення поліуретанової піни і поліуретанових еластомерів.

ГАМА працює в 35 країнах - в даний час, один з провідних постачальників машин для застосування ПУ в світі. Понад двадцять років досвіду в розробці і виробництві обладнання та аксесуарів для застосування поліуретанів, поліуретанових і епоксидних покриттів. Це професіонали, що тримають курс на незмінно високу якість, та розробку нових інноваційних систем та компонентів, виробляючи надійний, з перевіреною якістю і надійністю продукт для вимогливих компаній по всьому світу.

Gama obladnannija

 

Обладнання для напилення пінополіуретану  і еластомерів
Технологія напилення ПІНОПОЛІУРЕТАНУ (ППУ - скорочення від пінополіуретан) полягає в слідуючому: спеціальний дозатор змішує компоненти ППУ поліол та ізоціанат - А і Б, які далі під тиском подаються на пістолет (розпилювач), за допомогою якого оператор розпилює пінополіуретан по оброблюваній поверхні.
 Ці дозатори подані в нашому каталозі, і називаються, установки для напилення, наприклад:
 - портативна установка для напилення полімочевини Easy Spray Hydraulic High Pressure;
 - установка для напилення пінополіуретану (ППУ) Easy Spray Hydraulic. Суміш яка наноситься (напилюється) на поверхню утворює безшовний шар  теплоізоляційної піни, яка збільшується в об'ємі і затвердіває - це тверде покриття, володіє відмінними теплоізоляційними властивостями з найнижчим коефіцієнтом теплопровідності.
 Важливим моментом при напиленні ППУ-  є температура навколишнього середовища, поверхні на яку напиляється пінополіуретан і самого матеріалу. Оптимальною є  температура в межах 20 -30 °С. Якщо температура нижча, то пінополіуретан буде погано спінюватися, що в свою чергу сприяє збільшенню витрат матеріалу, а перевитрати ведуть до здорожчання.
 ППУ підходить для утеплення стін, стелі, підлоги та даху. На нашому сайті презентовані апарати для напилення пінополіуретану компанії Gama – що є світовим лідером у виробництві високопродуктивного обладнання для переробки: поліуретанів, полімочевин, елестомерів та інших двокомпонентних матеріалів.
Обладнання фірми Gama може  працювати з широким асортиментом матеріалів як українського, так і іноземного виробництва.
Такі наприклад як, пінополіуретан (ППУ), що вже давно представлені на нашому ринку і завоювали популярність у споживача, як незамінний матеріал для тепло-, гідро-, шумо - ізоляції, а також для виробництва формованих виробів. Представлений нище модельний ряд обладнання фірми Gama дозволяє працювати з будь-яким з перерахованих вище матеріалів. В модельному ряді Gama запропоновані, як невеликі установки початкового рівня Easy Spray Hydraulic, так і установки середньої продуктивності Evolution G-125A, Evolution G-250H. Завершує модельний ряд обладнання Gama високопродуктивні апарати з гідроприводом Evolution G-50H - Monobloc Pumps і Evolution VR. Таке обладнання дозволяє якісно, швидко і безпроблемно виконати широкий ряд робіт з теплоізоляції, гідроізоляції, антикорозійної обробки чи звукоізоляції: у будівництві, промисловості, сільському господарстві, окупність його кілька років, а час використання при правильній експлуатації та вчасному обслуговуванні майже необмежений. Для придвання цього унікального обладнання проконсультуйтеся з нашими спеціалістами, які допоможуть зробити правильний вибір.
 
Технологічні особливості обладнання для напилення
пінополіуретану  та інших двохкомпонентних систем.
Основними  умовами для отримання якісного пінополіуретану є співвідношення компонентів та тиск під яким змішується та подається суміш. Також значення має температура компонентів при розпиленні з пістолета.
При напиленні полімочевини  рекомендованими  параметрами є наступні показники:
- тиск: від 170 - 200 бар;
- співвідношення компонентів полімочевини: 1 до 1-го;
- температура компонентів для напилення: чим вище тиск та температурні показники компонентів полімочевини, тим краще відбувається їх змішування, покращуються фізико-механічні властивості полімеру та збільшується термін експлуатації ізоляційного шару покриття.

Комплекти обладнання для виробництва пінополіуретану

Комплекти обладнання для полімочевин та елестомерів

Log in