Продукція

Компоненти Пінополіуретану

Пінополіуретан компоненти ППУ
Основою для отримання пінополіуретану є рідкі складові (поліоли і поліізоціанати) різного ступеня в'язкості, при prodam ppu izocianat poliol 9e24 1449133338976422 1 bigзмішуванні яких в необхідному співвідношенні відбувається хімічна реакція синтезу полімеру з одночасним його спінюванням і затвердінням.

Поліольний компонент - суміш простих і складних поліефірів, амінних каталізаторів, стабілізаторів, антипірену, води або фреону, в якості хімічного спінювання.
Упаковка: металеві 200 л. бочки.
Умови зберігання: компонент «А» зберігають в критих сухих складських приміщеннях в герметично закритій тарі при рекомендованій температурі не вище +30°С.
Гарантійний термін зберігання:
9 місяців.
Транспортування: всіма видами транспорту, не є небезпечним вантажем.

Поліізоціанат (ізоціанати) - темно-коричнева рідина. Використовується як компонент «Б» в заливних і напилюваних системах для виготовлення жорсткого термоізоляційного пінополіуретану.
Рекомендації по зберіганню: компонент чутливий до вологи. Температура зберігання
Поліізоціанату повинна становити від +20 до +35°С. Максимальний термін зберігання поліізоціанату становить 9-12 місяців.

Упаковка: Металеві бочки 230 кг поліол та 250 кг ізоціанат нетто
Виробник:
PURINOVA - Польща
Транспортування: всіма видами транспорту, не є небезпечним вантажем.

Жорсткі напилюванні ППУ системи (поліоли і ізоціанати)

Системи для напилення жорстких ППУ все частіше використовуються як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції старих. Пінополіуретан, нанесений за допомогою дозатора високого тиску і спеціального пістолета у кілька шарів забезпечує надійний тепловий захист будь-яких конструкцій чи поверхні, а крім того, і безшовну гідроізоляцію від випадаючих опадів для всіх видів покрівель, фундаментів.

Використання даного теплоізоляційного матеріалу дозволяє в найкоротші терміни здійснити теплоізоляцію житлових, teplo dahвиробничих, промислових та сільськогосподарських будівель, комплексів для обробки та зберігання овочів, фруктів інших продуктів, що потребують точної температури зберігання. Для зниження механічних навантажень на стелі, стінах і підлогах використовують економічніші системи ППУ зі зниженою щільністю. Системи з підвищеними механічними властивостями знайшли застосування даного матеріалу в умовах підвищеного навантаження — гідроізоляції плоских дахів, фундаментів, резервуарів та штучних водойм, паркувальних майданчиків.

 

Заливні ППУ—системи для виробництва формованих виробів

Процес отримання пінополіуретану методом лиття являє собою змішування вихідних компонентів (поліолів та ізоціанату) у спеціальних машинах низького або високого тиску, з подальшою заливкою отриманої суміші у форму-матрицю або міжстінну порожнину сендвіч-конструкцій.

В даний час завдяки цьому методу переробки ППУ матеріал знайшов широке застосування при будівництві елементів фасаду або покрівлі холодильних камер, складів, виробничих приміщень, а також при виробництві контейнерів та ізоляції великих транспортних засобів, ізоляції водонагрівачів, резервуарів, трубопроводів з температурою теплоносія до 159°С , з терміном експлуатації від 30 років.

Як правильно вибрати пінополіуретанові компоненти?

При виборі пінополіуретанових компонентів необхідно звернути увагу на наступні показники пінополіуретану:

1. Час старту або час початку хімічної реакції пінополіуретану:
Це показник початку реакції, як правило, вимірюється в секундах, і відраховується з моменту початку змішування поліольного компонента з ізоціанатом. Визначають такі часові показники:
Час старту - час початку хімічної реакції після змішування поліолів та ізоціанату, з подальшим підйомом піни.
Час гелеутворення - час, коли піна починає полімеризуватися.
Визначити цей параметр можливо по утворенні тонкої нитки полімеру після дотику до нового матеріалу.
Час підйому - час коли отримана піна досягає найбільшого обсягу, або максимальної висоти.

2. Щільність
Щільність є одним з основних методів класифікації піни. Щільність виражається як вага на одиницю об'єму, тому в більшості випадків це кг/м3. В цілому, для отримання оптимального результату при теплоізоляції промислових і житлових будівель більшість пінополіуретанових пін визначаються в діапазоні густин від 28-35 кг/м3, але зустрічаються і більш легкі піни з щільністю від 8 кг/м3, а також піни з щільністю понад 400 кг/м3.
Природно, чим вища щільність, тим вища міцність на стиск кінцевого матеріалу, але і кількість рідких хімічних компонентів потрібно в рази більше порівняно з легкою піною.

3. Теплопровідність
Основним застосуванням жорстких пінополіуретанів ППУ є теплоізоляція. Це пов'язано з тим, що жорсткі пінополіуретани є одними з кращих ізоляційних матеріалів, доступних сьогодні на ринку ізоляції. Тому жорсткі ППУ знайшли широке застосування в будівництві, переробній, меблевій, авіаційній і нафтовій промисловості, а також у медицині.

Характеристика теплопровідності матеріалу визначаються кількістю тепла, що проходить через матеріал товщиною 1 м і площею 1 м2 за годину при різниці температур на двох протилежних поверхнях у 1 °C. Найбільш поширеним позначенням теплопровідності є Вт/мК.

4. Пожежонебезпека
В основі пінополіуретанових матеріалів міститься вуглець і, по суті є горючим матеріалом. Однак при включенні спеціальних добавок антипіренів до складу поліольного компонента (компонент «А»), кінцевий матеріал можна зустріти з різними групами горючості Г2-Г4.

5. Показник - міцність на стиск
Жорсткі пінополіуретани мають відмінні міцнісні властивості при різних густинах, і часто ППУ може бути заміною таких матеріалів, як метал, дерево, або гуми. Як правило, чим вища щільність піни, тим вища міцність на стиск кінцевого пінополіуретану.
Випробування на стиск пінополіуретану проводяться перпендикулярно до утворення піни, а також паралельно зростанню піни.
Еластичні пінополіуретани володіють прекрасними пружними і еластичними властивостями,
поглинанням вібрації і шуму. Здатність поглинати динамічну енергію знайшло застосування цього матеріалу в автомобільній та меблевій промисловості (сидіння, підголовники, амортизатори, матраци тощо).

Це основні галузі застосування Пінполіуретану, насправді ж коло застосування пінополіуретанових систем постійно розширюється, наша компанія у власних лабораторіях, веде нові розробки з покращеними характеристиками, які після запуску у серію проходять постійних контроль якості.

Якість наших ППУ систем – забезпечує довговічність та вдячні відгуки замовників.

View the embedded image gallery online at:
https://purinova.com.ua/produktsiya.html#sigProId49ae7115be

Log in